جشن تقدیر از دانش آموزان برتر در دزفول برگزار شد + تصاویر

به گزارش خبرنگار روناش ، مسئولین آموزش و پرورش دزفول طی مراسمی با عنوان « جشن ستارگان » از دانش آموزانی که در آزمون های علمی سال تحصیلی جاری موفقیت هایی را کسب کرده اند ، تقدیر به عمل آوردند .

در این برنامه  که روز دهم اردیبهشت ماه در کانون ایثار این شهرستان برگزار  شد : معاونت آموزشی اداره کل استان خوزستان ، سرپرست فرمانداری دزفول ، رئیس شورای شهر دزفول ، رئیس آموزش و پرورش دزفول ، رئیس دانشگاه جندی شاپور دزفول ، معاونین  آموزش و پرورش دزفول و جمعی از دانشگاهیان نیز حضور داشتند .

رئیس آموزش و پرورش دزفول در بخشی از سخنان خود ضمن قدردانی از  تلاش های دانش آموزان ، اظهار داشت : اراده و پشتکار دانش آموزان برای آموختن و کسب علم شرط اصلی موفقیت آنهاست .

محمد حسین فرحمند اظهار امیدواری کرد که شیوه صحیح مطالعه  و برنامه ریزی صحیح می تواند به ارتقای علمی دانش آموزان کمک کند .

سرپرست فرمانداری دزفول و دکتر آخوند علی رئیس دانشگاه جندی شاپور این شهرستان نیز  از دیگر سخنرانانان این برنامه بودند .

همچنین اجرای سرود  و پخش دو کلیپ از مصاحبه با رؤسای دانشگاه ها ، بخش های دیگری از این آیین قدردانی بود .

در یان جشن تجلیل ، دانش آموزانی که در کنکور سراسری سال گذشته با رتبه های زیر سه هزار وارد دانشگاه ، دانش آموزان رشته های نظری و کار و دانش که با معدل بالای ۱۸ فارغ التحصیل و دانش آموزانی که در مسابقات علمی و آزمایشگاهی مقام برتر را کسب کرده بودند ، معرفی و جوایزی  را دریافت  کردند .

در پایان مسؤلین آموزش و پرورش از مدیران آموزشگاه های متوسطه دزفول به خاطر حمایت از فعالیت های علمی و فرهنگی دانش آموزان تقدیر به عمل آوردند .

.

خبرنگار : فاطمه سادات اشرفی زاده

.

.

2 دیدگاه در“جشن تقدیر از دانش آموزان برتر در دزفول برگزار شد + تصاویر

 • ۱۳۹۱/۰۲/۱۱ در۱۳:۵۱
  پیوند یکتا

  خانم اشرفی خسته نباشید – خبرهای خوبی را انعکاس میدین امید داریم فعالیتتان رابا روناش بیشتر کنید

  پاسخ
 • ۱۳۹۱/۰۲/۱۵ در۲۰:۰۵
  پیوند یکتا

  سلام خانم اشرفی زاده خسته نباشین خدا قوت . درسته شما خانمین ولی یک عکس از اون همه دانش آموز پسر می زدین هم بد نبود؟!

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.