اعتبارات جهاد کشاورزی دزفول متناسب با نیازها و وسعت این بخش نیست

به گزارش روناش ‘عبدالرضا مهران زاده’ پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اعتبارات جهاد کشاورزی دزفول را در سال جاری ۱۸ میلیارد ریال از محل اعتبارات تملک دارایی های استان خوزستان عنوان کرد.
وی گفت: این درحالی است که سهم جهاد کشاورزی دزفول از اعتبارات مزبور در سال گذشته حدود ۹۰ میلیارد ریال بوده است اما امسال با چنین کاهشی روبرو شده است.
مهران زاده با اشاره به وجود ۹ مرکز خدماتی و تولید ۲۵ درصد محصولات کشاورزی خوزستان در این شهرستان اظهار داشت: دزفول قطب کشاورزی خوزستان و حتی کشور محسوب می شود باید مورد توجه بیشتری بویژه در بخش توزیع اعتبارات استانی قرار گیرد.
مدیر جهاد کشاورزی دزفول تصریح کرد: ماهیت کار کشاورزی این شهرستان با دیگر نقاط استان متفاوت است و نگاه به شهرستان نیز می بایست ویژه باشد.
وی خاطرنشان کرد: جهاد کشاورزی دزفول علاوه بر تولید، سهم عمده ای از اشتغال شهرستان را نیز بر عهده دارد که چنانچه اعتبارات کافی وجود نداشته باشد نمی توان در انتظار تحقق این مهم نشست.
مهران زاده با بیان اینکه رفع مشکلات جاری بخش کشاورزی دزفول بیش از هرچیزی به اعتبارات استانی نیازمند است گفت: در صورت عدم تحقق این اعتبارات نمی توان از اعتبارات دیگری همچون اعتبارات ملی که بیشتر به منظور استفاده در تکمیل زیرساخت ها قابل استفاده می باشد انتظار گره گشایی داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.