rssنسخه موبایل سایت روناش
 
تازه های خوزستان
پربیننده ترین خبرها
زیر ذره بین
آخرین خبرها

 

+100%-
تاریخ : ۱۳۹۰/۱۲/۰۳ ۱۰:۰۲:۲۷ بعد از ظهر
/ویژه روناش/

به گزارش روناش اسامی نهایی کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرهای اهواز ، دزفول ، اندیمشک ، شوش ، شوشتر ، گتوند ، ایذه ، باغملک ، بندر ماهشهر ، امیدیه ، هندیجان ، خرمشهر ، آبادان ، رامهرمز ، رامشیر ، بهبهان ، شادگان ، مسجد سلیمان ، لالی ، هفتگل ، دشت آزادگان و هویزه اعلام گردید .

به گزارش روناش اسامی نهایی کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرهای اهواز ، دزفول ، اندیمشک ، شوش ، شوشتر ، گتوند ، ایذه ، باغملک ، بندر ماهشهر ، امیدیه ، هندیجان ، خرمشهر ، آبادان ، رامهرمز ، رامشیر ، بهبهان ، شادگان ، مسجد سلیمان ، لالی ، هفتگل ، دشت آزادگان و هویزه اعلام گردید .

.

.

اسامی نهایی کاندیداهای اهواز :

۱. میثم آذرسا

۲. سمیه آرام

۳. سیاوش آزادی

۴. مجتبی آزادی اردکانی

۵. محمد آگنه

۶. مرتضی ابراهیمی‌راد

۷. مریم ابریشم‌کار

۸. فیصل اسبحی

۹. غلام حسن اورکی

۱۰. عبدالرحمن جباری

۱۱. شبیب جویجری

۱۲. شکراله حاجیوند

۱۳. علی حزباوی

۱۴. سید حمزه علی حسینی‌شهپری

۱۵. حسین حیدری

۱۶. علیرضا دادگری‌نژاد

۱۷. آذر زمان‌پور

۱۸. لاله سادات اصل

۱۹. محمد تقی ستایش کیا

۲۰. عباس سرخیلی

۲۱. شهلا سعدونی‌نژاد

۲۲.    عبدالرحیم سعید سبحانی

۲۳.    علی سلیمانی

۲۴.    ابراهیم سلیمی

۲۵.    ناصر سواری

۲۶.    کریم سواری

۲۷.    ناصر سودانی

۲۸.    یونس شجاعی برجویی

۲۹.    منوچهر شمس سولاری

۳۰.    غلامرضا شنبدی

۳۱.    سید محمد حسین شیخ الاسلامی

۳۲.    حسین طاهری

۳۳.    رامی علاسوند مقدم

۳۴.    محمد عچرش

۳۵.    محسن عیدی زاده

۳۶.    محمد جعفر فلسفی

۳۷.    اسکندر لطفعلی‌زاده

۳۸.    سید مالک لطفیان

۳۹.    زهره  مختارزاده شهرکی

۴۰.    حمیدرضا مردانی

۴۱.    سید جعفر منصوری منش

۴۲.    محمد مهردوست

۴۳.    سید احمد موسوی

۴۴.    سید شکر خدا موسوی

۴۵.    عبدالمجید موسوی

۴۶.    پرویز میرزایی

۴۷.    خدیجه میرسالاری

۴۸.    غلامرضا نری میسایی

۴۹.    حسین نظری گوران

۵۰.   خیریه نیسی

۵۱.    محمد رضا نیله چی

۵۲.    منوچهر ولی‌زاده

۵۳.    سید فرج پورفرجی

۵۴.    محمد امین چلداوی

۵۵.    مسعود گذاری

.

اسامی نهایی کاندیداهای دزفول :
۱- علی جودی فر
۲- سید حسن رجبی
۳-  علیرضا ستایش مهر
۴- عبدالحسین شاه حسین نجف آبادی
۵- احمد عبداله پور
۶- امیر فلاطون نژاد
۷- محمد علی قاسمی
۸- احمد مجدی فر
۹- عباس پاپی زاده پالنگان
.
اسامی نهایی کاندیداهای اندیمشک :
۱.نسرین بهاروند
۲. صید عیسی دارایی
۳. بهرام دریکوندی
۴. علی زمانی
۵. محمد تقی صفری
۶. عبدالحسین ملکی نژاد
۷.سید رضا موسوی نیا
۸.  بهرام نیکومنش
.
اسامی نهایی کاندیداهای شوش :
۱-حسین رحیمی
۲-سید جاسم ساعدی
۳-حمید متقیان
۴-سید راضی نوری
.
اسامی نهایی کاندیداهای شوشتر و گتوند :
۱.علی بنی عگبه
۲.محمدحسین رجبی
۳.سید محمد سادات ابراهیمی
۴.محمد کمال سودمند
۵.ابوالقاسم شمس آبادی
۶.غلامرضا شیرالی
۷.جعفر طالبی
۸.فریدون فرهادی
۹.علیرضا قنبری
۱۰.پوران منجزی
۱۱.محمد حسن نجارزاده
۱۲.سهراب گیلانی
.
اسامی نهایی کاندیداهای ایذه و باغملک :
۱.مهدی احمدی اوندی
۲.هوشنگ احمدی سر صحرا
۳.هرمز اسدی کوه باد
۴.خدا کرم افکار
۵.فرهاد اورک
۶.منصور اورکی
۷.عنایت اله بابایی
۸.درویشعلی بابایی بارکلائی
۹.علی توسلی
۱۰.علی خواجوی
۱۱.حجت اله درویش پور
۱۲.حسین روشن چراغ
۱۳.یاور شاه ولی کوه شوری
۱۴.عزت اله شهریاری
۱۵.فیروز شیخی
۱۶.سید پژمان شیرمردی
۱۷.سید تاج الدین طباطبایی
۱۸.سید عابدین طباطبایی
۱۹.سید هادی طباطبایی
۲۰.احسان کردی
۲۱.یوسف محمودی
۲۲. ناصر منگشتی جونی
۲۳.سید فرج الله موسوی
۲۴.سید قاسم موسوی
.
اسامی نهایی کاندیداهای بندر ماهشهر ، امیدیه و هندیجان :
۱-محمد آقاجری
۲- حبیب آقاجری
۳- محمد بزرگمهر

۴- شمس اله جشنی

۵.عبدالصاحب حسنی نژاد

۶ – غلامعباس حیدری باغبادرانی

۷- علی دژمان

۸ – سید عباس صفرپور گل اسفیدی

۹ – علی اکبر عباسی لرکی

۱۰ – برزومرادی

.
اسامی نهایی کاندیداهای خرمشهر :

۱- صالح سواریان

۲- عبدالله سامری

۳- سیدعدنان عدنانی

۴- علیرضا کعبیان‌پور

۵- محمدرضا تمیمی

۶- علی مجد

۷- یونس محمدی

۸- عباس شریبی

۹- ناصر گلک

۱۰- مهین عنافچه

۱۱- عادل محمدی‌ملاکه

.

اسامی نهایی کاندیداهای آبادان :

۱- غلامرضا شرفی

۲- عامر کعبی‌پوزه

۳- علی سلیمیان

۴- محمدسعید انصاری

۵- عبدالله کعبی

۶- جواد سعدون‌زاده

۷- سیدعلی موسوی‌جرف

۸- سیدحسین دهدشتی

۹- جلیل مختار

۱۰- محمدرضا عباسی

۱۱- خسرو شمس

۱۲- عقیل کنعان‌خلفی

۱۳- مرتضی تفریشی

۱۴- محمدحسین بختیاری

.

اسامی نهایی کاندیداهای رامهرمز و رامشیر :
۱. شمس اله بهمئی
۲.حمد اله بیگدلی فر
۳. سید محسن ضیایی
۴.مسعود عامری
۵. عفت نژاد محبی
۶.رضا محمدی راد
۷. اقبال محمدیان
۸. علیرضا موسوی
۹.نوراله گرشاسبی
.
اسامی نهایی کاندیداهای بهبهان :
۱- سیدسعید میری
۲- عزیزالله سالاری
۳- ابوالحسن غلامی‌پور

۴- سیدهاشم سیدی

۵- عزت‌الله اشتری‌لرکی

۶- حمید مصدر

۷-  جمال مدرسی

۸- حسن کریمی

۹- محمد باقرشریعتی

۱۰- پرویز بهمئی

۱۱- عزیزالله بابلی‌بهمئی

۱۲- صدرالله چمن

۱۳- فریدون قنواتی (انتقالی از اهواز به بهبهان)

.
اسامی نهایی کاندیداهای شادگان :
۱- مجید ناصری‌نژاد
۲- هاشم خنفری
۳- عبدالله تمیمی

۴- سعید جنامی

۵- حسین کاملی

.
اسامی نهایی کاندیداهای مسجد سلیمان ، لالی و هفتگل :
۱.غلامحسین بابادی جلوگیری
۲.رضا بهمنش
۳.اسماعیل جلیلی
۴.مالک خدادادی ارپناه
۵.امیدوار رضایی میرقائد
۶.فرامرز رضایی
۷. جمشید رضایی میرقائد
۸.غلامرضا زراسوند
۹.مصطفی سمالی
۱۰.حسین ظاهری عبده وند
۱۱.ایرج فولادی
۱۲.پژمان مولایی
۱۳.محمدعلی نصیرپور
۱۴.صفی اله هزاریان
۱۵.مرادعلی ورناصری قندعلی
۱۶.مسعود ورناصری قندعلی
۱۷.پرستو پارسانیا
.
اسامی نهایی کاندیداهای دشت آزادگان و هویزه :
۱.عزیز آشینه گر
۲.رحیم الهایی سحر
۳.جابر جادری
۴.حمید دیناروندی
۵.قاسم ساعدی
۶.هاشم سواری
۷.رحیم سودانی
۸.حیدر سیاحی
۹.عبدالوهاب سیلاوی
۱۰.ناصر صالحی نسب
۱۱. سید علی پور هاشمی
.
.
.
منبع : کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات کشور

۳ پاسخ به “اسامی نهایی کاندیداهای انتخابات مجلس در شهرهای خوزستان”

  1. تاسف گفت:

    مثل اینکه خوابی بیچاره بعضی از نامزدههای انتخاباتی شهرهای دیگرانصراف دادند خنده داره که اهلش نیستی

    [پاسخ]


  2. سرباز ولایت گفت:

    موفق باشید انشاالله اما……………………………

    [پاسخ]


  3. mehrdad گفت:

    خدا کند فقط فکر جیبشان و میزشان نباشند

    [پاسخ]


نظر دهید

توجه توجه : لطفا پیش از کلیک بر روی گزینه "ارسال نظر" ، معادله زیر را تکمیل فرمائید ...


1 + هفت =