مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید هیات پهلوانی دزفول+گزارش تصویری

مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید هیات پهلوانی و زورخانه ای دزفول شامگاه جمعه با حضور محمدحسین انصاری فرد مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان و حمید رضا گرشاسبی مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان برگزار گردید .

به گزارش خبرنگار روناش در این مراسم سید مصطفی عظیمی فر رئیس سابق این هیات به بیان عملکرد خود پرداخت و ضمن تقدیر از ایشان ، عبدالمهدی کرمی زاده به عنوان رئیس جدید هیات پهلوانی و زورخانه ای دزفول معرفی گردید .

حمید رضا گرشاسبی در حاشیه این مراسم به خبرنگار روناش گفت : مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال جهت تعمیر از محل اعتبارات ورزشی به زورخانه شهدا دزفول تخصیص داده شد .

در این آیین سرپرست فرمانداری دزفول ، شهردار دزفول ، سرپرست اداره ورزش و جوانان دزفول ، اعضای شورای شهر دزفول و جمعی از مسئولین محلی و استانی حضور داشتند .

در پایان این مراسم که با استقبال دوستداران این رشته برگزار گردید ، از پیشکسوتان ورزشی رشته پهلوانی و زورخانه ای تقدیر بعمل آمد .

.

خبرنگار و عکاس : میلاد گل داری

.

.

.

.

.

یک دیدگاه در “مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید هیات پهلوانی دزفول+گزارش تصویری

  • ۱۳۹۰/۱۱/۲۹ در۱۷:۳۷
    پیوند یکتا

    سلام آقا میلاد عزیز.خواستم بگم که یه سری به وب سایت مهندس قاسمی کاندیدای این دوره ی مجلس دزفول بزن.اگه هم میتونی از طریق عواملت توی شهر آمار جلساتشو بگیر و توشون شرکت کن.مطمئنم مطالب جدید و متنوعی برای سایتت بدست میاری.به نظر من حضور ایشون توی انتخابات این دوره ی دزفول تحول بزرگی میتونه باشه.اصلا” ادبیاتش با بقیه فرق میکنه.

    پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.