دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶ - Monday 29 May 2017
کد خبر : 1853
تاریخ انتشار : یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۳:۵۳
- بازدید

جواب یک خبرنگار به اهانت سایت دز ان ان به روابط عمومی ها

جوابیه مجتبی جودکی ، از فعالان عرصه خبر دزفول به اهانت سایت دز ان ان به روابط عمومی ها ….
درب خروجی را به آنها نشان بدهید/برای توهین به گلداری یک هفته زود بود!

جوابیه مجتبی جودکی ، از فعالان عرصه خبر دزفول به اهانت سایت دز ان ان به روابط عمومی ها ….
درب خروجی را به آنها نشان بدهید/برای توهین به گلداری یک هفته زود بود!

گویا همانگونه که در مقاله پیش به آن اشاره شد روند کارشکنی و اهانت و قانون شکنی وب سایت محلی موسوم به دز ان ان که چندی است پای در عرصه اطلاع رسانی غیر رسمی در شهرستان شهید پرور دزفول نهاده قرار است همچنان تداوم یافته و دامنه وسعت حرمت شکنی های آن بناست روز به روز گسترش یابد!

متاسفانه این وب  سایت که ظاهرا ید طولایی در اهانت و حمله به منابع و مراجع رسمی نظام جمهوری اسلامی و متولیان امور دارد و این توان را پیش از این با توهین های آشکار و فشار به خبرگزاری جمهوری اسلامی نشان داده اکنون در اقدامی بی سابقه مبادرت به درج مطلبی با عنوان (مسئول روابط عمومی، ما “انگل اجتماع”نیستیم آقای محترم ) نموده و  سعی کرده تا با ربط دادن این جمله به علیرضا گلداری مدیر کنونی فرمانداری ویژه دزفول به شکل بسیار زننده ای او را به باد اهانت و استهزا بگیرد.

در مطلب مزبور به شکل مکرر از ترکیبات و الفاظی به همراه علامات سوال و تعجب پی در پی که قطع یقین پیگرد آن می تواند تبعات بسیار سختی برای نگارنده داشته باشد استفاده شده که از جمله می توان به “سابقه مشعشع!!! ” کسی که بویی از ادب و نزاکت یک مسئول روابط عمومی نبرده است”،” استاد فن روابط عمومی بازی!!!” اشاره نمود.

وب سایتی که مبادرت به درج اینگونه کنایه های توهین آمیز نموده در بخش دیگری از مطلب خود با ابراز خوشحالی نسبت به اینکه مدیر روابط عمومی مد نظر(علیرضا گلداری) در شرف بازنشستگی قریب الوقوع می باشد در اهانتی آشکار ضمن پایمال نمودن سوابق این مدیر روابط عمومی باسابقه و کاردان به مشاغل شریف و آبروندی همچون امور تبلیغی نیز حمله نموده و گفته که وی  می تواند پس از بازنشستگی با کار در یک کانون تبلیغاتی امرار معاش نماید!

متهم نمودن مدیر روابط عمومی فرمانداری دزفول که تلویحا اما با مصادیق آشکار صورت گرفته تهمت هایی همچون انتشار اکاذیب، غیبت و دروغ،سخن چینی،فحاشی،سرک کشیدن در زندگی خصوصی برخی خیرنگاران را نیز مطرح نموده که قطعا در صورت عدم اثبات مدعا پیگرد قانونی دارد.

اما اوج تندی و اهانت قلم نگارنده آن سطور زمانی است که نگارنده سعی دارد اینگونه صفاتی را که به مدیر روابط عمومی فرمانداری دزفول نسبت داده به شخص فرماندار ربط دهد و در بیانی تحکم گرایانه و متنبه وار (( او … را حتی به رئیس اداره متبوعش دیکته کرده است)) به فرماندار حکم کند که دست از حمایت از مدیر روابط خود بردارد که لحنی تهدید آمیز دارد.

طبق ادعای نگارنده سطور مزبور که نوشته” مدیر روابط عمومی ضرب المثل معروف و کنایی آش خاله است که بخوری پاته و نخوری پاته” را به فرماندار دزفول تحمیل نموده “و از لفظ دیکته نیز استفاده شده ،گویی فرماندار لایق، مدبر و کاردان دزفول خدای ناکرده وام دار دیگران می باشد که تاسف هر خواننده ای را از نوع نوشتار بر می انگیزد.

تمامی این توهین ها در حالی بیان می شود که تنها چند روز به پایان دوران مدیریت علیرضا گلداری مدیر روابط عمومی فرمانداری دزفول که سالها با تلاش بی وقفه در راستای اهداف نظام و انقلاب وقت صرف نموده و از جان مایه گذاشته باقی مانده و نگارنده سایت مزبور می توانست چنانچه انتقادهایی از این شخص داشت با زبان انتقاد و نه توهین و افترا آن هم در زمانی که گلداری بازنشسته شده و دارای شخصیت حقوقی نبود انجام می داد و از اینگونه دستپاچگی ها و اقدامات عجولانه پرهیز می نمود.

از سویی به نظر می رسد گردانندگان سایت مزبور که پیش از این حقیر طی مقاله ای با عنوان “احترام زایدالوصف یک وب سایت محلی دزفول به خودش” آنان را دعوت به مطالعه بیشتر، شرکت در دوره های اطلاع رسانی و استفاده از تجربه بزرگان عرصه خبر نموده و از توهین و کارشکنی علیه اشخاص و نهادها باز داشته بودم نه تنها به اینگونه موضوعات توجهی نداشته بلکه پارا فراتر از اهانت به خبرگزاری جمهوری اسلامی و خبرنگاران این خبرگزاری در دزفول نهاده و این بار شمشیر توهین خود را متوجه فرماندار به عنوان مقام عالی دولت در شهرستان و مدیر روابط عمومی او نهاده اند که شرایط را برای بقای آنان بسیار سخت نموده است.

چنین رویه ای از سوی سایت یاد شده به آن شباهت دارد که فرد یا گروهی خاطی و یا ناتوان از رسیدن به اهداف و آمال خود، تعمدا بخواهند با انجام اعمالی زمینه اخراج خود را از یک عرصه و یا شهر فراهم نمایند که در صورت مطابقت این مثال با اوضاع کنونی سایت محلی مزبور به نظر می رسد کمک به این سایت بسیار حائز اهمیت می باشد و باید به آنان چنانچه در جستجوی راه خروج از عرصه و یا حتی شهر هستند کمک نمود و به اصطلاح درب خروجی را به آنان نشان داد که قطعا برای خود آنان نیز مفید تر بوده و از آسیب دیدگی و سرخوردگی بیشترشان جلوگیری خواهد شد.

لینک مطلب اهانت آمیز سایت دز ان ان……

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
کانال روناش در تلگرام
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
ارسال نظر شما
انتشار یافته : ۱۶ در انتظار بررسی : 67
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

 
همشهری یکشنبه , ۳۰ مرداد ۱۳۹۰ - ۲۳:۲۸

دزفول نیاز به آرامش داره همچین توهین هایی به افراد زحمت کشیده دل هر فعال فرهنگی رو به درد می یاره

ali یکشنبه , ۳۰ مرداد ۱۳۹۰ - ۲۳:۳۲

باتشکراززحمات سی ساله ی رزمنده ی متعهدومتخصص جناب اقای گل داری وفرزندبرومندش که باسایت خبری روناش گل کاشته ودست مریزاددارد.اضافه کنم به نظراقای جودکی دلسوزمثل معروف(ازکوزه همان برون تراودکه دراوست)این افرادکه باحمایت اعضای شوراوبرخی مدیران ترسوبه جلسه هادعوت میشوندبانوشتن این توهین نامه ی مضحک بدذاتی وکوته فکری خودرابرای بارچندم نشان دادنداماچرامسولین ارشادو…اقدام عملی برای نشان دادن درب خروجی انجام نمی دهندخود پرسش بی جوابی است وچاره جویی اساسی می طلبد.وقتی یک مدیردرجه یک شهری ازاقای تاج می خواهدبااین توهین کنندگان برخوردقانونی کندووی درکمال بی حرمتی به خبرنگارهای دلسوز وفعال درروز مقدس خبرنگاربه دونفرتوهین کننده مذکورلوح تقدیروماهیتابه!!می دهدبایدشاهداینگونه هتک حرمت وبی اخلاقی هاوحرفهای سخیف وبی ارزش باشیم.انچه که روشن است انگل در(محیطهای الوده )و(ابهای گل الود)رشدمیکند…جای تاسف داردکه درنبودمدیرارشادوفرمانداردردزفول “حرفه ی شریف خبرنگاری نیزبه الودگی گرفتارشده وافرادی بدسابقه ای اینگونه دراین فضای الوده رشدکرده اند.بازهم باتاسف بایداضافه کنم درمراسم به اسم خبرنگار!!توسط شوراوارشاداین توهین کننده هادرحضورخبرنگارهاوخانواده هایشان طی پارسال وامسال اقدام به پخش شبنامه وتوهین به فعالان مطبوعاتی باعنوان (اگهی بگیرها)!!نموده که بازهم برخی مانندکبک سرهای خودرازیربرف کرده اند تا نبینند!!باتاسف بایدبگویم درهیچ دوره ای شاهداین همه هرج ومرج نبوده ایم (حذف ۳ خط توسط مدیریت)امیدکه بابرخوردقانونی (حذف جمله توسط مدیریت) شاهداینگونه لجن پراکنی به مدیران دلسوزنباشیم.

محمود یکشنبه , ۳۰ مرداد ۱۳۹۰ - ۲۳:۴۵

این ها بحاطر اینکه در شهرستان متولی برای نظارت بر سایتها و وبلاگ ها نیست به همین لحاظ هر کس هر چیز و هر توهین که دلش خواست به افراد آبرومند و صادق و تلاشگر می کنند کسی هم نیست که با این خاطیان برخورد کند راستی دستگاه قضایی و نیروی انتظامی در اینجا چه کارمی کنند جا دارد که آقای گلداری و شخص فرماندار از این افراد شکایت کرده و برخود لازم را با آنها داشنه باشند تا ادب شوند.

مجتبی جودکی دوشنبه , ۳۱ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۰:۳۵

سلام علیکم
با تشکر از شما و تمامی دوستانی که مخلصانه در مسیر اطلاع رسانی گام بر می دارید.از درج مطالب حقیر در سایت وزین روناش سپاسگذارم.جهت اطلاع و ارتباط مستقیم همشهریان به مطالب حقیر آدرس اینترنتی وبلاگ ذیل همین مطلب خدمتشان ارائه می گردد.
mojtabajodaki.blogfa.com
با تشکر فراوان و قبولی طاعات/دوستدارتان/مجتبی جودکی

مدیر یک روابط عمومی سه شنبه , ۱ شهریور ۱۳۹۰ - ۲۲:۲۱

جواب ابلهان خاموشیست.اقاجودکی عزیز……….

مدیر یک روابط عمومی سه شنبه , ۱ شهریور ۱۳۹۰ - ۲۲:۴۳

باعنایت به شناخت کامل اینجانب ازفعالیتهای چشم گیرجناب گلداری بایدبگویم ایشان یکی ازمدیران برجسته وپیشکسوت این شهرستان بوده که ۳۰سال سابقه خدمت درخشان دارد….نزدیک ۲۴سال بخوبی روابط عمومی فرمانداری رااداره کرده است.
وی یکی ازمدیران پرتلاش صادق وجانبازجنگ ۸ساله بوده که باپشتکاروجدیت درانجام وطیفه وایجادتعامل وهمدلی بامردم وخبرنگارهای قانونی ودلسوزسالهادرمراسم روزخبرنگارعنوان روابط عمومی برترراگرفته است.
وی توانسته تاکنون بادریافت دههالوح تقدیرمحلی استانی وکشوری گامهای بلندی درجهت خدمت کردن به مردم ودولت خدمتگزاربردارد.
عزت نفس وی دربرابراین یاوه گوهای قلم بمزدجیره خوار ش… و ش… در دزفول ستودنی وسرمشق مامی باشد.
سلامتی وتوفیق روزافزون برادرعزیزم راازخداوند سبحان خواهانم.
ناگفته نماندکه اهانت به روابط عمومی فرمانداری اهانت به کلیه روابط عمومی های دزفول است.باتشکرازسایت روناش

دزفولی چهارشنبه , ۲ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۲:۴۹

جالبه فقط نظر های موافق رو انتقال میدی
حتی یه نقد ساده رو هم حذف میکنی

مدیریت : دوست عزیز شما نقد کردین ما نذاشتیم؟

دزفولی پنج شنبه , ۳ شهریور ۱۳۹۰ - ۶:۳۴

گفته بودم که شما دو تارسانه ای که به این بحث ها اینطور دشمن گونه ادامه می دهید چطور می توانید فکر خود را روی مشکلات مردم متمرکز کنید

مدیریت سایت : با تشکر از شما
با تایید صحبتتان ، درسته وظیفه اصلی ما انعکاس مشکلات مردم است نه جنگ و ستیز با هم .
ولی متاسفانه برخی رسانه ها وارد سایتشون که میشوید انگار از همه دنیا و اخبار و اطلاعات بروز خبری نیست و احساس بدی بهتون دست میده و تنها چیزی که میتونید یاد بگیرید تخریب و الفاظ توهین آمیزه که سکوت کردن دیگر رسانه ها در این خصوص مهر تاییدی بر این بی حرمتی هاست….

مرعشی پنج شنبه , ۳ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۵:۳۴

از آقای گلداری تعجب می کنم. کلمه ی “انگل” کوچیک نبود برای توصیف عوامل شبکه مذکور؟

رضا پنج شنبه , ۳ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۷:۱۶

من نمیدونم این سایت دست چه کسی اداره میشه.
ولی ظاهرا اشخاصی که این سایت رو اداره میکنن ، در دزفول زندگی نمی کنن و یا شایدم از اینترنت بی بهره هستند.
چون سایت دز ان ان در حال حاضر تنها وب سایت خبری دزفول هست که هر روز صبح توسط کلیه مسئولین دزفول خوانده میشه ، این یک حرف حقیقته!چه شما دوست داشته باشید ، چه نداشته باشید.

آقای گلداری تا اونجایی که بنده اطلاع دارم خودشون اول دهن به توهین باز کردند که متأسفانه این در شأن که شخص با ۳۰ سال سابقه روابط عمومی نیست.
پسرشون هم اس ام اس های مشابه بعد از اون ارسال کردن که الان یکیشون رووی گوشی خودم هست.
این رو که نمیشه انکار کرد!!!!!
وقتی من خودم دارم میبینم ، پس حق رو بدست بچه های دز ان ان میدم.
ضمنا من هیچ وابستگی به گروه خبری دزفول و این حرفا ندارم.
فقط جهت کنجکاوی تحقیق کردم در این خصوص و مطالب مذکور رو متوجه شدم.
دوست من ، اینقدر یکطرفه نگاه نکنید!!
البته بچه های دز ان ان هم یک مقدار تند روی کردند بعد از این اتفاق که اونها هم به جای خود در این قضیه مقصر هستند.
ولی در هر صورت ادامه این بحث ها دامن زدن به یک سری حرفهای بیخوده که هیچ سودی برای هیچ کس نداره!

پاسخ مدیریت : اولا که دروغ نگید چون در قسمت یاداشت ها تمامی مطالب مربوط به مدیریته.در قسمت تماس با ما هم شماره ها موجوده.یکم اینجا سوتی دادید….
شما که از مدیریت سایت اطلاع ندارید پس چطور اس ام اس بهتون رسیده؟ کدوم اس ام اس رو میگید بگو ما هم بدونیم؟ و چرا نظر دادید؟ تو که نمیدونی پس چکار به دعوای ما ها داری؟ اونایی که باید بدونن میدونن اگه واقعا مردم عادی هستی که میدونم نیستی چون میگی اس ام اس بهت رسیده و از این حرفا…. پس چیکار به کار ما داری؟!!!!
از کجا آقای گل داری و پسرشو میشناسید؟
شما از کجا میدونید که حرفهای اونا راست بوده یا دروغ؟
یکطرفه به قاضی نرو چون هم گناهه بزرگیه هم ما نخواستیم همه چیز رو در مورد سایت مذکور افشا کنیم بخاطره حفظ حرمت ها و اینکه زیادی بچه نیستیم .
در ضمن دلیلی نداره نظر شما تایید نشه چون ما تمامی نظرات رو که فحاشی توشون نباشه تایید میکنیم.
شما اگه نگاه کنید نظرات مخالف بوده.
حتی ما اگه شده چند کلمه از نظر رو پاک کردیم ولی نظر رو گذاشتیم چون دلیلی برای پنهان کاری نداریم.
اونا که نظرات رو تایید نمیکنن حتما خودشون ضعف و مشکل دارن وگرنه کسی که از حساب پاک است در محاسبه چه باک است؟!!!
چون سایت مذکور هم بار ها بوده و شنیده شده و با چشمان خود دیدیم که نظرات بحق رو تایید نکرده.مدارک هم موجوده شما بیاید ما نشونتون میدیم….
با تشکر از شما دوست عزیز – موفق باشید

رضا پنج شنبه , ۳ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۷:۱۷

امیدوارم نظر بنده تأیید بشه!!!!!
که البته بعید میدونم ، چون ظاهرا تمام نظراتی که تأیید شده موافق نویسنده خبر هستند!!!

مسوول یک روابط عمومی شنبه , ۵ شهریور ۱۳۹۰ - ۰:۴۷

با سلام خدمت همکار عزیز و رزمنده دفاع مقدس جناب آقای گلداری جا دارد همکاران مدیران روابط عمومی های دستگاههای اجرایی و سازمانها برخورد لازم را با اینگونه اهانتها که به توعی به همه روابط عمومی ها صورت گرفته داشته باشند و این افراد که جایگاهی در فضای رسانه ای ندارند را تنبیه کنند من و دستگاه متبوع به نوبه خود این رویه را دنبال خواهیم کرد امید است سایر همکاران با پشتیبانی قاطع از حریم روابط عمومی ها و خبرنگاران تلاشگر اجازه ندهند برخی افراد سوجود که این نام را یدک می کشند وارد عرصه شده و زحمات دیگران را لوث کنند.
با تشکر از سایت وزین روناش

مدیر یک روابط عمومی دوشنبه , ۷ شهریور ۱۳۹۰ - ۲۲:۱۰

به احتمال قوی دونفرنویسنده انگل نیستیم دزسایت دچارتوهم والزایمرهم شده اند !!چراکه بااسم مستعاررضانوشته مسولین هرروزصبح خزعبلات دزهاراخوانده بعدسرکارمی روند!!!!!!!!!!!!!این توهمات مالیخولیایی نشان دهنده ی ضعف عقلانی وامراض روانی است توصیه میشودبه روانشناس مراجعه تاشایدبهبودی حاصل شود.
روشن است این توهم زدگی ناشی ازحمایت های همه جانبه برخی مسولین ضعیف ازاین افراداست.چراکه شنیدم این شخص مساله دار در …. شهرداری به خدمت گرفته شده!!!!!چرابایداینگونه باشد؟چه کسی پاسخگوی سم پاشی مضحک وحمایت ازاین افراداست؟

معترض سه شنبه , ۸ شهریور ۱۳۹۰ - ۰:۱۹

در ارتباط با مطلب یک مسوول روابط عمومی،آقای شهردار دزفول باید جوابگو باشد چرا استخدام در شهرداری برای جوانان تحصیلکرده دزفول جوینده کارممنوع است اما برای اینگونه افراد مسئله دار آزاد است چه سری بین شهردار و این آقایان وجوددارد حتما راز هایی نهفته است که باید شهردار پاسخ دهد.
ضمنا آقای گل داری شما خون خودت را با این …. های اجتماع کثیف نکن به خدا توکل کنید او سزای نابخردان را خواهدداد.

شهروند چهارشنبه , ۹ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۷:۱۹

شنیدم دفتر …. دزفول ازاین دوانگل دعوت کرده باسرمایه گذارپالایشگاه مصاحبه کنند!!جای تاسف است که این دفترهنوزجایگاه خبرنگارهارابلدنیست!!این دفترباصطلاح …. بایدجوابگوی توهین وکتک کاری خبرنگارجسورایرناجناب اقای جودکی باشدچراکه توسط شخص قلم بمزدی بنام ا.م دعوت شده اند!!
از …. که دم ازقانون می زنداین سوتی هاقابل قبول نیست.چرابیشتردقت نمی کنید.مگرحمایتهای غیرقانونی …. و …. کم بودکه شماهم اسم خود رابدکنید؟درفردای قیامت وروزحساب وکتاب چه پاسخی دردرگاه الهی دارید؟
اقای ….!!حساب دین به دنیافروشان راازخودجداکرده ودرمقابل این اوباش تمام قدبایستید..
دزفول به دلسوزانی مانندشماوخبرنگاران جسوری مانندایرنانیازدارد.

dezfuly asl جمعه , ۱۹ آبان ۱۳۹۱ - ۲۲:۵۶

به امید رسیدن به شهری آباد با داشتن مسئولینی از جنس خود مردم دزفول و دلسوز برای این شهر مقاوم و مظلوم مانند جناب آقای گل داری .


کانال روناش در تلگرام تبلیغات تبلیغات تبلیغات