تصادف خونینی دیگر در شوشتر / چه کسی مسئول فرهنگ سازیست ؟

به گزارش روناش از شوشتر ، ساعت ۲۱ جمعه ، یک دستگاه موتورسیکلت دو ترک با یک فرد عابر پیاده در جنب سونوگرافی دکتر کدخدازاده شوشتر به شدت تصادف نموده ؛ به گونه ای که دو نفر ترک موتورسیکلت به پیاده رو پرتاب ، و عابر پیاده نیز که خودروی وی در کنار خیابان پارک شده بود ، به آن طرف تر از صحنه تصادف پرت و دچار خونریزی شدید مغزی گردید .

بلافاصله پس از وقوع این تصادف دلخراش ، شاهدان حادثه به مرکز فوریت های پزشکی ۱۱۵ شوشتر تماس برقرار نموده ، و این نیروهای زحمتکش و خدوم سریعا و با دو دستگاه آمبولانس در صحنه حاضر و مجروحان را نیز به بیمارستان منتقل نمودند .

خودروی پلیس به سرعت در محل حضور یافته ، و خودروی آتش نشانی نیز به جهت شستن خون مجروحان به محل حادثه رسید .

نکته مهم در این حوادث تکراری آن است که : بالاخره تا کی این حوادث خونین باید ادامه داشته باشد ؟ و چه ارگان هایی وظیفه کنترل بر رفتار موتورسواران قانون شکن را بر عهده دارند ؟ چه ارگان هایی می بایست فرهنگ سازی نمایند ؟ چرا اینگونه موتورسواران نمی خواهند درس عبرت بگیرند و اصولی رانندگی نمایند ؟ آیا شورای اسلامی شهر شوشتر و شهرداری این شهرستان قصد ندارد اقدام به ساخت پیست موتورسواری در شوشتر نماید ؟

ولی می بینیم که باز هم موتورسواران نا آگاه به قوانین و فاقد گواهینامه موتورسیکلت ، در خیابان ها و کوچه های شوشتر با سرعت زیاد در حال رانندگی می باشند .

ما نیز به سهم خود نسبت به انتشار واقعیات جامعه و فرهنگ سازی ، اقدام به انتشار مطالب و اخبار حوادث تلخ نموده ، تا شاید نقش کوچکی در فرهنگ صحیح رانندگی در جامعه داشته باشیم . امید که از چشم مسئولان امر پنهان باقی نماند . انشاالله .

منبع : سایت خبری پیک شوشتر

یک دیدگاه در “تصادف خونینی دیگر در شوشتر / چه کسی مسئول فرهنگ سازیست ؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.